İnegöl Mobilya Ürünleri

İnegöl Mobilya Ürünleri

Yeni ev dekorasyonu yapmak ya da ev dekorasyonu değiştirmek son derede yorucu ve zahmetli bir iş olarak gözümüzde büyür. Sonuç olarak hayal edilen gibi bir ev oluşturmak istesek de özellikle mobilya alımında çok doğru ve kesin bir karar verilerek tercih edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden birçok yer dolaşılıp bir seçim yapılması en doğru karar olacaktır.

2023’nin en trend mobilya serilerinden oluşan showroomlar Bursa İnegöl Mobilium avm de sizleri bekliyor. Gidemeyenler için online satış seçenekleri bulunan web siteleri de mevcut elbet. İnegöl Mobilya Vadi’de bunlardan biri. İnegöl Mobilyası yapısı ve sağlamlığı ile gözleri üzerine topluyor.

İnegöl Koltuk Takımları kategorisinde, Açelya 1 Koltuk Takımı en çok tercih edilen modeller arasında. İster evinizi yenileyin isterseniz sıfırdan ev kuruyor olun. Hem ekonomik, hem tarz, hem de kaliteli olmasıyla 1 taş ile 3 kuş vurmak kim istemez ki ?

İnegöl Koltuk Takımları: İnegöl Mobilya Açelya Koltuk Takımı Özellikleri
7.200,00 TL
Ürün Kodu: BRK-5895

Ürün tamamen orjinal inegö mobilyası olup, İnegöl’de üretilmektedir. Firmamız koltuk takımları dışında yatak odası, genç odası, yemek odası, köşe koltuk takımları ve mobilya yardımcı aksesuarları üretmektedir. Resimde olan Açelya 1 Koltuk Takımı tamamen firmamızın üründür. Ürün firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ürün içeriğinde 2 adet üçlü ve 1 adet berjer bulunmaktadır. İskelet malzemesi 1.sınıf gürgen ağacındandır. Ayakları ahşaptır.

Üründe kullanılan kumaş ithal nubuktur ve kolay temizlenir. Ürünün kumaşı veya rengi ile değişim isteğe göre değiştirilebilir. Değişimden kaynaklı fiyat farkı çıkarsa bu ücrete yansıtılır.  Ürün 1.sınıf malzemeden yapılmıştır.

Ürün temizliğinde tozunu elektrik süpürgesi alın ve kesinlikle açıcı kimyasal madde (çamaşır suyu gibi) kullanmayın. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun ile siliniz. Sonra su ile durulayınız. Üründe yatak özelliği bulunmaktadır.

Açelya Yatak odası takımı, Açelya yemek odası takımı ve Açelya oturma grubu da bu koltuk takımı ile beraber bir paket tam size göre isterseniz farklı tarzda seçeneklerde var incelemek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Her zevke her stile uyan İnegöl mobilya uygun fiyat avantajları ile bir tık uzağınızda.

Diğer ürünlerimizi görmek ve detaylı bilgi almak için https://www.inegolmobilyavadi.com/ sitemizi ziyaret ediniz.

imosam