İnegöl Mobilya Vadi Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Aynı zamanda renk tonları ve ürün yelpazesi ile inegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilya Vadi’nin inegöl koltuk takımları bölümünde yer alan Aden 2 Koltuk Takımı; yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin en çok tercih ettiği modellerden biri olarak tanımlanmaktadır.

Aden 2 Koltuk Takımı’nın 2 adet 3’lü 1 adet berjerden oluşuyor. Aynı zamanda istediğiniz renkte ve kumaş türünde değişim yapılabilmesi mümkün. Evinizde şık ve sade bir görünüm istiyorsanız Aden 2 Koltuk Takımı’nı tercih etmelisiniz.
Bu sayede istediğiniz renk ve kumaşta yeniden imal edilecek olan koltuk takımınız ile mükemmel kombinler yapmanız da mümkün.

Örneğin; mürdüm renk tonlarında bir kumaş tercih ettiğinizde mürdüme uygun olacağını düşündüğünüz aksesuar, tül, perde, aydınlatma ve halı ile gösterişli bir salona sahip olabilirsiniz.

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi

Bursa İnegöl Mobilya firması olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imosam