İnegöl Mobilya İle Tarz Dekorasyonlar

İnegöl Mobilya İle Tarz Dekorasyonlar

İnegöl Mobilya firmalarından biri olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünleri ile beraber bunun yanında İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İnegöl Mobilya

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Özellikle renk tonları ve ürün yelpazesi ile İnegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Paris Berjer Vadi

İnegöl Paris Berjer sadeliği seven kişilerin tarzına uygun olan ürünlerimizdendir. Ayrıca oturumlarda 16 cm 30 DNS sünger kullanıldığı için hem oturmada ki rahatlığı hem  de ufak olması açısından rahatlıkla bulunduğunuz tüm ortamlarda güzel köşe yaratabilirsiniz. Ayrıca resimde ki gibi hasır sepetlerle de ayrı bir hava katabilirsiniz. Hatta berjerler kadar hasırlar da vazgeçilmez ürünlerdendir. Hangi ortama koyarsanız koyun ayrı bir şıklık katar.

Firmamız  aynı zamanda inegöl mobilya yan ürünlerinden başka yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, genç odaları, koltuk takımları, köşe koltuk takımları da üretmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ürünü mağazamızdan alabileceğiniz gibi web sitemizden online satış da gerçekleştirebilirsiniz.  Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile aldığınız ürün hiç bir hasara uğramadan evinize teslim edilir.  Aynı zamanda firmamız tarafından üretmiş olduğumuz tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

İnegöl Paris Berjer veya diğer ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

İnegöl Mobilya Vadi

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İMOTİM MOBİLYA AVM Giriş Kat

İnegöl/Bursa

+90 224 711 69 64

+90 544 238 69 64

imosam