İnegöl Mobilya Abby Koltuk Takımı

İnegöl Mobilya Abby Koltuk Takımı

Mobilyada kalite farkını anlamak insanın çok bir zamanını almıyor gerçekten. Evinize gelen mobilyanın ilk haftadan sağına soluna olanlar kullanımdan kaynaklı olsa da üzerine oturduğunuzda yaşanılan deformasyonlar tamamı ile üretici kaynaklıdır.

Çok ünlü bu her dakika tv de reklamları dönen mobilya markalarından birinden çok uçuk fiyata aldığım köşe koltuk takımı ilk haftadan çöktü evet sünger deformasyonu ve 3. kez servisi gitti üstelik 1 ayda 3 kere Bundan sonra tercihim inegöl mobilyası oldu hem ürün kalitesi hem şıklık hemde satış sonrası hizmetleri gerçekten takdire şayan üstelik İnegölden İstediğiniz her yere gelebilecek en makul oranda getirebiliyorlar.

Uygulama alanlarının ölçülerini verdiğinizde size uygun olan modelleri sizler için seçip önerebiliyorlar Kesinlikle göz atabilir ve tercih edebilirsiniz.

Birbirinden farklı yüzlerce mobilya modeli mevcut. Günümüzde bu seçenekler arasında tercih yapmak oldukça zor, kendi tarzını iyi benimsemiş ne istediğini bilenler hemen belirlese de kararsız yapıda olanlar git geller yaşıyor bunun farkındayız.

Özellikle bu alanda kararsız kalan kişiler için inegöl Mobilya vadi sizlere tüm tarz ve modelleri bir arada sunuyor.  Dilerseniz showroomlarında dilerseniz de online satış mağazasında filtrelemelere bakarak karar verebilirsiniz. Düğün Paketleri ile farklı modelleri meç edebilir yada sizi yansıtan ürünlerden paket oluşturabilirsiniz.

İnegöl Koltuk Abby Koltuk Takımı

inegöl mobilya koltuk takımları Abby ile sizleri tanıştırmak için geldik. Renkleri kumaşı dokusu sizi kendine hayran bırakacak. Son yılların modası yeşilin en harika tonu bu takımda zümrütün güzelliği sizin evinize dekorasyonda çağ atlatacak da diyebiliriz.

Fiyatını duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız çünkü ; Bu tarz modern zamanlı koltuklarda neredeyse tanesini bu fiyata alırken Vadi size 2 adet 3 lü 1 adet de berjer den oluşan takım sunuyor.

Ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatları ile müşterilerine kaliteli hizmetler veren İnegöl Mobilya Vadi; aynı zamanda günümüz mobilya modellerini de takip ederek yeni modellerini piyasaya sunmaktadır. Kumaş türlerinde ve kumaş renklerinde değişiklik yapılabilmesi için de olanak sağlayan İnegöl Mobilya Vadi ürünlerini online web sitesini ziyaret ederek görebilirsiniz.

Ürün Kodu: L-0542

Ürün Fİyatı :7.400 TL

İLETİŞİM

Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imosam