Bursa İnegöl Mobilya

Bursa İnegöl Mobilya

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. İnegöl mobilya modelleri, renk tonları ve ürün yelpazesi ile  önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilya Lion baş döndürücü renklerin birbiri ile harmanlanmıştır. Böylelikle sizler için estetiği gözler önüne sermektedir.

Lion  Köşe Takımı, her yaşam alanına uyum sağlayabilecek tarzdadır. Aynı zamanda yerden yüksekliği alt zemin temizliği için oldukça elverişli orijinalde bulunan rengi harika olsa da siz kumaş ve kırlent seçimi yapmakta özgürsünüz.

Yaşam alanlarınız için bu ürün, kalitesi ile  bulunmayacak bir fırsattır. Üstelik temizliği çok kolay nemli sabunlu bir bezle silmeniz yeterli oluyor. Ek olarak güneş ışığına maruz bırakmadığınız sürece uzun yıllar kumaş kalitesinden hiç bir şey kaybetmez. Firma iskelette de fırınlanmış gürgen ağacı kullanarak kaliteyi sizler ile buluşturmaktadır. Ürün Fiyatı Yalnızca : 4.950 TL

İnegöl Mobilya Cenneti

Bursa İnegöl Mobilya firması olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Ayrıca sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Bu arada yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, veya Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imosam