Abant Chester Koltuk Takımı

Abant Chester Koltuk Takımı

Tasarım şık dizayn evinizi baştan yaratacak sizi şımartacak farklı minimal, country, avangarde iskandinav sizi yansıtacak inegöl mobilya modelleri mi arıyorsunuz. İnegöl mobilya vadi aradığınız adres.

2020 yılının en modern şık dekorasyon ürünlerini sizler için bünyesinde barından firma kategorisinde yer alan ürünlerde birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Tüm Türkiye ücretsiz kargo avantajı ve kumaş seçimleri kaliteli ve sağlam yapıda malzemelerin ham madde olarak kullanılması ve daha yüzlerce özellikleri ile siz değerli müşterilerine satış sonrası da muntazam hizmet sunuyorlar.

İnegöl Mobilya Vadi; koltuk takımları, düğün paketleri, yatak odası ve yemek odası takımları gibi binlerce ürüne sahip firmadır. Ürünlerinin çoğunda renk, kumaş türü gibi değişiklik yapılması mümkündür. İstediğiniz ürün örneğin bir koltuk takımı ise; kumaşının türünü, kumaşının rengini ve ayak renklerini değiştirebilirsiniz. Özel tasarım olarak üretilen ürünlerde el işçiliği de vardır. Bu sayede hem konfor hemde şıklık hakimdir. Sizler de gelecek misafirlerinizin gözlerini kamaştırmak istediğinizde ve salonlarınızda kendi zevkinizi yaşatmak istediğinizde İnegöl Mobilya Vadi koltuk takımlarını kullanabilirsiniz.

İnegöl Mobilya Koltuk Takımları kategorisinde olan Abant Chester Koltuk Takımı Özellikleri;

İnegöl Mobilyası ile ünlü olan İnegöl Mobilya Vadi’nin en gözden ürünlerinden biri olan Abant Chester Koltuk Takımı; 2 adet 3’lü ve 2 adet tekli koltuktan oluşur. Abant Chester Koltuk Takımında; boya, cila ve kumaş rengi ve türü zevk ve isteklerinize göre değiştirilebilir.

Abant Chester Koltuk Takımında bulunan 3’lü koltuklardan biri tekyat mekanizmalıdır ve yatak olarak kullanılabilmektedir. Açılan koltukta bir kişi rahatlıkla yatabilir. Abant Chester Koltuk Takımı; hem görünüm açısından hemde konfor açısından tercih edebileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir. Salonlarınızda ağırlayacağınız misafirlere hem konforu hemde şıklığı aynı anda yaşatabilirsiniz. Zevklerinizle ve seçimlerinizle dekore edeceğiniz salonunuzda İnegöl Mobilya Vadi’nin farkını da hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede göz kamaştırıcı bir hal alacak koltuklarınızla ve zevkleriniz ile gurur duyabilirsiniz..

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim için firmayı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi sahibi olarak aklınıza takılan sorulara teslimat süresine dair her konuda fikir sahibi olabilirsiniz. İnegöl mobilya satın almak için internet üzerinden Türkiye geneline ve yurt dışına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Sizlerde mobilya arayışı içerisindeyseniz https://www.inegolmobilyavadi.com/ web sitesini inceleyebilir ya da mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz

imosam